Top Shitja magnetik Siguria Foshnja Locks Kabineti Lock

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $0.84 - 1.58 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Baby Safety Lock accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 500000 Set/Sets per Year Top Selling Baby Safety Locks Baby Cabinet Lock
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Baby Safety Lock accept bank transfer and paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër Top Shitja magnetik Siguria Foshnja Locks Kabineti Lock
lloji NO B9376
Ngjyrë E bardhë, gri, Jeshile, Blu
madhësi 93 * 43mm
material ABS
Qty / Card 2 copë 
 tipar  1. E aplikueshme për mbyllje dollapët ndryshme në shtëpi, dhe për të parandaluar fëmijët nga hapja dhe duke shkaktuar dëme.
2. Adult mund të përdorni të përshtatshme dhe thjesht.
 funksion Zbatueshme për mbyllje dollapët ndryshme në shtëpi, dhe për të parandaluar fëmijët nga hapja dhe duke shkaktuar dëme.
detajet e produktit
paketë
9376横
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
B9376-5
kompania e Informacionit
44441112222生产图片

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra