Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $0.67 - 1.28 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Child Safe Cabinet Locks accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Set/Sets per Week Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Child Safe Cabinet Locks accept bank transfer and paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks
lloji NO B9371
Ngjyrë e bardhë
madhësi 250 * 56 * 17mm
material ABS
Qty / Card 1 cope 
 tipar  1.Applicable për mbyllje dollapët ndryshme në shtëpi, dhe për të parandaluar fëmijët nga hapja dhe duke shkaktuar dëme.
2.Adult mund të përdorni të përshtatshme dhe thjesht.
 funksion Zbatueshme për mbyllje dollapët ndryshme në shtëpi, dhe për të parandaluar fëmijët nga hapja dhe duke shkaktuar dëme.
Product Details   
How to Use Our Products
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
B9371-11
kompania e Informacionit
44441112222生产图片

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin