Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $1.39 - 1.82 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Corner Edge Protection accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 200000 Set/Sets per Year Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Corner Edge Protection accept bank transfer and paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids
lloji NO B9216
Ngjyrë gri
madhësi 58 * 58 * 30mm
material TPR + ABS
Qty / Card 4 cope 
 tipar  1. Miratimi sigurt, e butë dhe elastike materiale TPR për të mbrojtur foshnjat dhe familjen nga përplasje dhe plagosje. 
2. Lehtë për të vë me kaseta ngjitës 3M dhe të zbatueshme për pajisje të ndryshme.
 funksion  Të jetë i përshtatshëm për qoshet tavolinë, qoshet krevat, dollapët dhe vende të tjera me qoshe të mprehtë e lehtë të jetë përplasur në shtëpi, fëmijët ndalojë nga plagosje aksidentale nga përplasja.
detajet e produktit  
How to Use Our Products
9216
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
9216-2
kompania e Informacionit
44441112222 生产图片 

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key