High Quality Baby Product Manufacturer Baby Safety Gate

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $19 - 34.2 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Baby Safety Gate accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Set/Sets per Month High Quality Baby Product Manufacturer Baby Safety Gate
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Baby Safety Gate accept bank transfer and paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër High Quality Baby Product Manufacturer Baby Siguria Gate
lloji NO  B9732
Ngjyrë e bardhë
madhësi 70 * 75 * 3.5 cm
material çelik
Pesha neto 5.2KG
testimi Raport SGS EN1930
 tipar  1.The gate can be automatically return after opening ; 
2. dyfishtë Lock, kjo është mjaft e fortë për të shmangur hapjen portën të natyrshme;
3. Të përshtatshme për dy fëmijë dhe kafshë;
4. Nuk ka vrima në mur dhe duke përdorur vidë dhe ndonjë komponente të jashtëm;
5. swings portë e hapur në të dy diections.
 funksion Efektive të parandaluar fëmijën nga marrja në rrezik dhe duke shkaktuar aksidente, përveç se mund të le fëmijën të merrni larg nga kafshët dhe bakteret.
detajet e produktit   
How to Use Our Products
未标题-1
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
kompania e Informacionit
 44441112222生产图片

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën