New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $0.69 - 1.31 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Rubber Door Stopper Wedges accept small order of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 25000 Set/Sets per Week New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product
 • Port: NINGBO/SHANGHAI
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Rubber Door Stopper Wedges accept Bank Transfer and Paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product
lloji NO B9421
Ngjyrë Bardhë, gri
madhësi 12.3 * 3.8 * 2.5cm
material TPR + ABS
Qty / Card 2 pcs
 Feature 1.The product is made of TPR, which is safe, non-toxic and free from extraneous odour.
2. Vendosni në hallkë, kur nuk është në përdorim, thjeshtë dhe i përshtatshëm për përdorim.
3. Ajo ka dizajn të arsyeshme strukturës dhe jetë të gjatë shërbimi, dhe nuk ka dëme në derë.
 funksion Efektive fikse derën. Parandaluar dëmet e shkaktuara nga dera kur mbyllur shkujdesur ose papritmas, dhe për të shmangur foshnjat mbyllje veten në derë.
detajet e produktit
How to Use Our Products
 
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
B9421-2
kompania e Informacionit
44441112222生产图片 

 

 


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra