Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $0.62 - 1.17 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Outlet Plug Covers accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 500000 Set/Sets per Year Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Outlet Plug Covers accept bank transfer and Paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers
lloji NO B9615
Ngjyrë e bardhë
madhësi 37 * 37 * 3 mm
material ABS
Qty / Card 6 cope 
 tipar  Lehtë për të instaluar dhe uninstal, nuk do të shkaktojë shqetësim në përdorimin; 
 funksion Të jetë i zbatueshëm për socket dhe bordi patch në shtëpi për të parandaluar fëmijët nga futur artikuj apo gishtat në prizë dhe shkaktim të rrezikut ose duke marrë një goditje elektrike.
detajet e produktit  
   
Se si të përdorin produktet tona
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
B9615-9
kompania e Informacionit
 44441112222生产图片

 


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree