Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $0.648 - 0.891 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Set/Sets Guard Bar accept small orders of bulk packaging
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Set/Sets per Month Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products
 • Port: NINGBO/SHANGHAI
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Guard Bar accept bank transfer and Paypal

Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
markë Eudemon
emër Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products
lloji NO B9426
Ngjyrë Bardhë, gri
madhësi 9 * 5 * 5 cm
material TPR + ABS
Qty / Card 1 cope 
 tipar  1. të jetë i instaluar në derë, për të parandaluar nga dëmtimi nga dera kur mbylljes shkujdesur.
2. Rrotullues lirisht 180 °, shkëmbejnë shtetin punë të përshtatshme.
3. Produkti përdor materiale fleksibile, ka dizajn të arsyeshme strukturës dhe jetë të gjatë shërbimi, dhe nuk do të shkaktojë dëme në derë.
 funksion Parandaluar fëmijët nga pinching nga dera kur mbyllur derën, ose duke luajtur dhe duke shkaktuar lëndime.
Product Details   
How to Use Our Products
9426
Pyetjet më të shpeshta
FAQ
paketë
 9426-1
kompania e Informacionit
44441112222生产图片

 • Previous:
 • Tjetër:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key