Најпродаваните Магнетни Бебе Безбедност Брави Кабинетот Lock

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.84 - 1.58 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Baby Safety Lock accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 500000 Set/Sets per Year Top Selling Baby Safety Locks Baby Cabinet Lock
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Baby Safety Lock accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Најпродаваните Магнетни Бебе Безбедност Брави Кабинетот Lock
Вид НЕ B9376
боја Бела, сива, зелена, сина
големина 93 * 43mm
материјал ABS
Количина / Картичка 2 парчиња 
 функција  1. Применливи се за заклучување на различни ормари во вашиот дом, и да се спречи децата од отворање и предизвикувајќи штета.
2. возрасни може да се користи во склопот и едноставно.
 функција Применливи се за заклучување на различни ормари во вашиот дом, и да се спречи децата од отворање и предизвикувајќи штета.
Детали за производот
пакет
9376横
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9376-5
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни