Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.67 - 1.28 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Child Safe Cabinet Locks accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 3000 Set/Sets per Week Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Child Safe Cabinet Locks accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Wholesale China Import Child Safe Cabinet Locks
Вид НЕ B9371
боја Белата
големина 250 * 56 * 17mm
материјал ABS
Количина / Картичка 1 ком 
 функција  1.Applicable за заклучување различни ормари во вашиот дом, и да се спречи децата од отворањето и предизвикувајќи штета.
2.Adult може да се користи во склопот и едноставно.
 функција Применливи се за заклучување на различни ормари во вашиот дом, и да се спречи децата од отворање и предизвикувајќи штета.
Product Details   
How to Use Our Products
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9371-11
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион