Safety Baby Safe Cabinet Locks Products Wholesales

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.75 - 1.2 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Baby Safe Cabinet Locks accept small order of bulk packaging
 • Набавка Способност: 3000 Set/Sets per Week Child Safety Baby Safe Cabinet Locks Products Wholesales
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Baby Safe Cabinet Locks accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Safety Baby Safe Cabinet Locks Products Wholesales
Вид НЕ B9378
боја Бела, сива
големина 120 * 58 * 15mm
материјал ABS
Количина / Картичка 1 ком 
 функција  1.Applicable за заклучување долапи, кабинети и bookcases со двојни врати;
2.Prevent children from opening cupboard to make a mess or get accidental injury;
 функција Двоен-лизгачки дизајн создавање копчиња може да се спречи децата од отворање на подобро, но возрасните може да се користи лесно.
Product Details   
How to Use Our Products
9378
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
 9378-6
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион