Деца безбедност новороденчето тоалет Капак Заклучи производи за безбедност

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $1.14 - 2.16 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Toilet Lid Lock accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 500000 Set/Sets per Year Kids Safety New Born Baby Toilet Lid Lock Products for Safety
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Toilet Lid Lock accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

 

Опис на производот
бренд Eudemon
име Деца безбедност новороденчето тоалет Капак Заклучи производи за безбедност
Вид НЕ B9380
боја Брегот на Слоновата, сребрена, off-бело
големина 77 * 223 * 30mm
материјал ABS
Количина / Картичка 1 ком 
 функција  1.Prevent деца од отворањето тоалет капак и dabbleing или ѓубре статии во тоалет.
2. Со 3M двострано леплива лента, тоа е лесно да инсталирам.
3.It е лесно за возрасни да се користи.
 функција Превенција на децата од отворање тоалет капак и dabbleing или загадување статии во тоалет.
Детали за производот

 

сертификати
 
How to Use our Products
B9380
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
 B9380-2
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце