Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $1.39 - 1.82 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Corner Edge Protection accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 200000 Set/Sets per Year Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Corner Edge Protection accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Daily Household Corner Edge Protection Items for Kids
Вид НЕ B9216
боја Сиво
големина 58 * 58 * 30mm
материјал TPR ABS +
Количина / Картичка 4 парчиња 
 функција  1. Усвојување на безбедно, меки и флексибилни TPR материјали за заштита на деца и семејство од судар и повреди. 
2. Лесно да инсталирам со 3M лепило ленти и се применува за разни апарати.
 функција  Да биде погодна за маса страни, агли кревет, шкафови и други места со остар агол лесно да се судри во домот, превенција на децата од случајна повреда од судир.
Детали за производот  
How to Use Our Products
9216
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
9216-2
Информации за претпријатието
44441112222 生产图片 

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили