High Quality Baby Product Manufacturer Baby Safety Gate

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $19 - 34.2 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Baby Safety Gate accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 50000 Set/Sets per Month High Quality Baby Product Manufacturer Baby Safety Gate
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Baby Safety Gate accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име High Quality Baby Product Manufacturer Baby безбедност портата
Вид НЕ  B9732
боја Белата
големина 70 * 75 * 3.5cm
материјал челик
Нето маса 5.2KG
извештај за тестирање SGS EN1930
 функција  1.The gate can be automatically return after opening ; 
2. Двојно заклучување, тоа е доволно силна за да се избегне отворање на портата природно;
3. Погоден за бебе и миленичиња;
4. Не дупки во ѕидот и користење на завртката и било каков надворешен компоненти;
5. Порта нишалки отворена во двете diections.
 функција Ефикасно да се спречи бебето од впуштајќи се во опасност и предизвикуваат несреќи, и покрај тоа да ги споделите со бебето да се извлече од домашни миленици и бактерии.
Детали за производот   
How to Use Our Products
未标题-1
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
Информации за претпријатието
 44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа