Контактирајте не

Ningbo Eudemon за заштита на деца Опрема копродукции, ООД.

адреса

No.42 Shengxia Road, Xiapu, Beilun District,Ningbo China .

Е-пошта

youman@myeudemon.com

youmansales@myeudemon.com

телефон

Tel: 0086-574-86117077 /  86117088
Fax: 0086-574-86905610
Whatsapp: +8615968440949 / +8613857815258

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце