New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.69 - 1.31 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Rubber Door Stopper Wedges accept small order of bulk packaging
 • Набавка Способност: 25000 Set/Sets per Week New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product
 • Порт: NINGBO/SHANGHAI
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Rubber Door Stopper Wedges accept Bank Transfer and Paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име New Products 2017 Innovative Rubber Door Stopper Wedges Product
Вид НЕ B9421
боја Бела, сива
големина 12.3 * 3.8 * 2.5 cm
материјал TPR ABS +
Количина / Картичка 2 pcs
 Feature 1.The product is made of TPR, which is safe, non-toxic and free from extraneous odour.
2. Стави на закачалка кога не е во употреба, едноставен и лесен за употреба.
3. Таа има разумни структура дизајн и долг живот, и нема оштетување на вратата.
 функција Ефективни фиксна вратата. Се спречи штетата предизвикана од страна на вратата за затворање на невнимание или одеднаш, и да се избегне бебиња се за заклучување на вратата.
Детали за производот
How to Use Our Products
 
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9421-2
Информации за претпријатието
44441112222生产图片 

 

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда