New Products 2017 Innovative Child Safety Locks Adjustable

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.6 - 1.13 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Child Safety Locks accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 2000000 Set/Sets per Year New Products 2017 Innovative Child Safety Locks Adjustable
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Child Safety Locks Adjustable accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име New Products 2017 Innovative Child Safety Locks Adjustable
Вид НЕ B9312
боја Сина и сива
големина 220 * 56 * 12mm
материјал ABS + ЈП
Количина / Картичка 1 pcs
 Feature 1.Double-лизгачки дизајн создавање копчиња може да се спречи децата од отворање на подобро, но возрасните може да се користи лесно.
2. Тоа е прилагодување според различни простор за инсталација.
3.Easy да се инсталира со лицемерен леплива лента. (Може да се инсталира двете страни)
 функција Да биде соодветен за фрижидер, фиока, тоалет, итн превенција на децата од случајно повреди и несреќи.
Детали за производот   
  

 

Како да ги користат нашите производи
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9312-26
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво