Најдобро е бебето Кабинетот Брави магнетна брава за увоз за безбедност

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $3.5 - 4.9 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Cabinet Locks Magnetic accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 200000 Set/Sets per Year Best Baby Cabinet Locks Magnetic Safety Lock for Import
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Child Cabinet Locks Magnetic accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Најдобро е бебето Кабинетот Брави магнетна брава за увоз за безбедност
Вид НЕ B9357
боја Белата
големина 40 * 40 * 30mm
материјал ABS & Магнет & Metal 
Количина / кутија 4 парчиња 
 функција  1. Prevent children from opening cupboard, drawer, etc.
2. Лесен за возрасни да се користи.
3. Aplicable for locking for cupboards, refrigerators, drawers and toilets, preventing children from opening them and getting injury.
 функција Да биде соодветен за заклучување на фиока и спречување на децата од повреди или играње со написите во фиока.
Детали за производот
  
How to Use Our Products
9357
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
 9357-19
Информации за претпријатието
44441112222  生产图片

 

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион