Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.62 - 1.17 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Outlet Plug Covers accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 500000 Set/Sets per Year Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Outlet Plug Covers accept bank transfer and Paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Baby Proofing Child Protective Outlet Plug Socket Covers
Вид НЕ B9615
боја Белата
големина 37 * 37 * 3 mm
материјал ABS
Количина / Картичка 6 парчиња 
 функција  Едноставен за инсталација и uninstal, нема да предизвика непријатности за користење; 
 функција Да се ​​примени за приклучок и печ-табла во вашиот дом за да се спречи децата од вметнување статии или прстите на приклучок и предизвикување опасност или добивање електричен шок.
Детали за производот  
   
Како да ги користат нашите производи
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9615-9
Информации за претпријатието
 44441112222生产图片

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни