Best Selling Бебе Безбедност Гума Табела Edge гарда

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $1.85 - 3.51 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Rubber Edge Guard accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 30000 Set/Sets per Week Best Selling Baby Safety Rubber Table Edge Guard
 • Порт: NINGBO/SHANGHAI or other ports
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Rubber Edge Guard accept bank transfer and paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Best Selling Бебе Безбедност Гума Табела Edge гарда
Вид НЕ B9261
боја Бела, Дрвени, розова, сива, Кафе
големина 200 * 3,4 * 3.4cm
материјал NBR
Количина / Картичка 1 парчиња (2meters) 
 функција  1. Тоа е направен од флексибилни пена гума и пластични материјали, да се направи за заштита на повеќе одлични.
2. Едноставен и лесен за инсталација со висок степен на 3M двострано лепливи ленти.
3. Материјалот е на животната средина и отпорни на оган.
 функција Превенција на децата од судир на двете страни и агли на маса, кревет, кабинет за телевизор и друг мебел за време на учењето одење и играње, со што за да се избегне случајно повреди.
Детали за производот  
Како да ги користат нашите производи
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
B9261-29
Информации за претпријатието
4444 1112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили