за нас

Ningbo Eudemon за заштита на деца Опрема копродукции, Ltd е специјализирана за производство на компанијата која работи за безбедноста на децата заштитна опрема во комплетен поле, вклучувајќи истражување и развој, проектирање, производство и продажба.

image001

Компанијата сега има една фабрика, која зафаќа површина од над 2000 метри квадратни опремени со напредни процеси мувла производство на шприц и производство. Со текот на годините, компанијата има заработено клиенти пофалби од дома и во странство. Со цврсто се држат до принципот на производство на високо-квалификувани производи и нуди добро-смета услуга.

image003

Имаме одличен тим за развој на производи, од истражување на пазарот на дизајн на производи, производство и ефикасно управување на целиот процес, така што производи се развива во повеќе forwardlooking и хуман начин. Компанијата ќе се воведе неколку нови производи секоја година да се задоволи побарувачката на пазарот, па ние сме секогаш стои во првите редови на индустријата.

image005

Со нашата напредна технологија пластични инекција мувла обработка, висока ефикасност и одлични по продажбата на услуги, EUDEMON имаат се добие многу на довербата на клиентите од дома и во странство.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда