Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $0.648 - 0.891 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1000 Set/Sets Guard Bar accept small orders of bulk packaging
 • Набавка Способност: 50000 Set/Sets per Month Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products
 • Порт: NINGBO/SHANGHAI
 • Начин на плаќање: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,Guard Bar accept bank transfer and Paypal

детали за производот

Тагови производ

Опис на производот
бренд Eudemon
име Innovative Chinese Baby Safety Guard Bar Products
Вид НЕ B9426
боја Бела, сива
големина 9 * 5 * 5cm
материјал TPR ABS +
Количина / Картичка 1 ком 
 функција  1. да биде инсталиран на вратата, за да се спречи штета од страна на вратата за затворање на невнимание.
2. Револвинг слободно 180 °, размена на работата на државните погодно.
3. На производот користи флексибилен материјал, има разумни структура дизајн и долг живот, и нема да предизвика оштетување на вратата.
 функција Превенција на децата од стискање на вратата при затворање на вратата или играње и да предизвика повреда.
Product Details   
How to Use Our Products
9426
Најчесто поставувани прашања
Најчесто поставувани прашања
пакет
 9426-1
Информации за претпријатието
44441112222生产图片

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион